Lukštentų kanapių sėklų nauda

Lukštentų kanapių seklų etiketė

Lukštentose kanapių sėklose yra idealus omega 6 ir omega 3 riebiųjų rūgščių santykis, todėl jų vartojimas gali padėti sumažinti kraujo spaudimą, palaikyti sveiką širdį. Iš kanapių sėklų žmogaus organizmas įsisavina omega 6 ir omega 3 riebiąsias rūgštis, baltymus, vitaminus A, E, D ir didžiąją dalį B grupės vitaminų, natrio, kalcio, dietinių skaidulų ir geležies.

Lukštentos kanapių sėklos gali itin praturtinti jūsų kasdienę mitybą. Kasdien įsidėk lukštentų kanapių sėklų į mėgstamus patiekalus bei mėgaukis praturtinta mityba bei gera nuotaika. Lukštentos kanapių sėklos dar vadinamos super maistu dėl savo turtingo vitaminų, mikroelementų kiekio.

Įsitraukti šias sėklas į savo racioną yra labai paprasti. Dauguma mūsų mėgsta įvairias košes, salotas, sumuštinius, troškinius, kokteilius, padažus, užtepėles. Sąrašą galima tęsti, nes netinkamo recepto kur dėti lukštentas kanapių sėklas, paprasčiausiai nėra. Berk visur kur nori ir mėgaukis švelniai maloniu riešutų skonį primenančiomis sėklomis.

Jūsų vaikai neturi apetito? Leiskit mažajam pačiam pabarstyti šių sėklų ant sumuštino ir pamatysi kaip mėgausis naujais skoniais.

Gardu ir itin sveika, išbandyk ir pamėgs visa šeima, nuo mažiausio iki didžiausio!

Lukštentų kanapių sėklų galite įsigyti čia:

Ekologiškos lukštentos kanapių sėklos