Apie ūkį

Kanapūkis pristatymas

Mes esame jaunieji ūkininkai, auginantys pluoštines kanapes. Ūkyje darbuojasi visa mūsų šeima. Visa mūsų pluoštinių kanapių produkcija yra 100% natūrali, užauginta, pagaminta ir supakuota Lietuvoje, mūsų ūkyje Jakutiškių kaime, Ukmergės rajone.

Šeima

KANAPŪKIS tai kanapių produkcija užauginta Kęstučio Zinkevičiaus šeimos ūkyje, Jakutiškių kaime, Ukmergės rajone. KANAPŪKIS gaminiai tai aukščiausios kokybės kanapių produktai, skirti Jūsų stalui ir sveikatai. Kanapių proteinas, lukštentos kanapių sėklos, sėklos, miltai, kanapių sėklų aliejus, moliūgų sėklų aliejus, jų miltai, lukštentos moliūgų sėklos sertifikuoti, kaip ekologiniai produktai Všį “Ekoagros”.

Nauja pakuotė apie ūki

2017 m. nusprendėme atsinaujinti, pasigrąžinti ir Kęstučio Zinkevičiaus kanapių ūkio produkcija nuo šiol turi naują žaismingą vardą KANAPŪKIS.

Mūsų ūkio kanapių gaminių asortimentas

Kviečiame paragauti gardaus ir sveikatai labai naudingo kanapių sėklų aliejaus, kurį patys spaudžiame iš mūsų ūkyje ekologiškai užaugintų kanapių sėklų. Kanapių aliejus labai vertingas dėl sudėtyje esančių vitaminų A, B1, B2, B3, B6, C, D, ir E, kalcio, magnio, kalio, geležies, cinko ir kitų mikroelementų. Tai vienintelis augalas, sudėtyje turintis D vitamino, būtino kalio absorbcijai. Kanapių aliejus itin vertinamas dėl organizmui ir odai svarbių riebiųjų rūgščių: Omega-3, Omega-6 ir Omega-9, kurios sudaro net 80%. Tai daugiausiai riebiųjų rūgščių turintis augalinis aliejus. Be to, kanapių aliejaus sudėtyje šios rūgštys yra būtent tokiu santykiu, kuris žmogui pats tinkamiausias (3:1). Kanapių aliejuje gausu amino rūgščių ir proteino. Žalią spalvą aliejui suteikia chlorofilas, kuris valo organizmą nuo kancerogeninių ir mutageninių medžiagų, saugo DNR nuo pakitimų.
Taip pat mūsų asortimente: lukštentos ir nelukštentos kanapių sėklos, puikus kanapių proteinas, miltai iš kanapių sėklų, raminanti kanapių arbata, gardi kanapinė druska.
Žvejams – galime pasiūlyti, kanapių jauko ir aliejaus žvejybai.